فصل ششم، قسمت 7

Dr.Linus

Original US Airdate: 09 March 2010

خلاصه این قسمت:

سال 2004 (LAX):  دکتر لاینس استاد تاریخ در مدرسه است و لزلی آرتز (همان حشره‌شناسی که در جزیره کشته شد) همکارش و الکس روسو شاگرد باهوش بن است و بن او را تحسین می‌کند و به خاطر او از پستی که می‌تواست در مدرسه به‌دست آورد دست می‌کشد.

سال 2007، جزیره:  جک و هرلی در راه بازگشت به معبد، با ریچارد روبرو می‌شوند و ریچارد به آنها راه دیگری را نشان می‌دهد و در کلبه‌ای سعی می‌کند که با دینامیت خودش را بکشد. اما چون جیکوب به او هدیه‌ای داده بود و ریچارد هیچ‌وقت پیر نمی‌شد، از جک خواست که به او کمک کند تا کشته شود. جک هم در کلبه کنار ریچارد ماند چون اعتقاد داشت اگر یکی از کاندیداهاست، اتفاق دیگری باید بیفتد و اتفاق افتاد و دینامیت منفجر نشد.

از طرفی مایلز، سان، بن، لاپیدس به رهبری ایلانا به طرف کمپ در ساحل می‌رفتند. در بین راه ایلانا از مایلز خواست تا خاکستر جیکوب را لمس کند تا بفهمند چه کسی جیکوب را کشته است. مایلز به ایلانا گفت که بن این‌کار را کرده است و ایلانا به بن گفت که جیکوب نزدیک‌ترین کسی بوده که او داشته و به راه خود ادامه داد. اما در کمپ ساحل ایلانا از بن خواست تا گوری برای خود بکند. اما مردی که به شکل جان لاک درآمده بود به بن کمک کرد که از دست ایلانا فرار کند و به او اسلحه داد، اما در جنگل بعد از صحبت بن با ایلانا بن تصمیم گرفت به نزد گروه برگردد. در همین هنگام، جک، هرلی و ریچارد به آنها پیوستند.

 

حرف‌های ما:

-          چه اتفاقی برای نویسندگان لاست افتاده؟ چرا انقدر جاذبه سریال کم شده؟

-          بن به راحتی می‌توانست ایلانا را بکشد و به مرد سیاه‌پوش بپیوندد و حاکم جزیره شود. چه چیزی او را منصرف کرد؟ آیا بن تصمیم دارد که از این به بعد خوب باشد؟

-          الکس شاگرد بن در لوس‌آنجلس بود. اگر اتفاقات قبلی نمی‌افتاد و روسو در جزیره نمی‌ماند، آیا الکس و روسو نباید به فرانسه باز می‌گشتند؟

-          ریچارد به جک گفت که جیکوب او را لمس کرده و هدیه‌ای به او داده است. هدیه ریچارد نامیرایی (فناناپذیری) او بود. اما جیکوب بقیه گروه را هم لمس کرده بود. جک، هرلی، کیت و ... هدیه (استعداد) هرکدام چه می‌توانست باشد؟

-          آیا کسانی که gifted هستند را کسی نمی‌تواند بکشد، جز کسی مثل خودش؟ مثلا جین کشته نشد، اما مایکل کشته شد. جک باید ریچارد را می‌کشت. بن می‌توانست جیکوب را بکشد  و سعید نتوانست مرد سیاه‌پوش را بکشد. مرد سیاه‌پوش هم نمی‌توانست جیکوب را بکشد و ...

-          ایلانا به سان گفت که 6 کاندیدای دیگر باقی مانده اند. جک، جین، کیت، هرلی، سایر و سان؟

امتیاز ما: 3 از 5

/ 24 نظر / 87 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نیما

یلدا این قسمتو هنوز من ندیدم آتیش نزن به جونم[گریه]

داوود

من دیدم ولی زیر نویس نداشت[ناراحت]

نیما

داوود زیر نویسشو پیدا کردم با برنامه km player ببین اینم لینکش دانلود کن حالشو ببر http://www.all4divx.com/download_subtitle/4909860/Lost%20Sixth%20Season%20Episode%208.%D8%B2%DB%8C%D8%B1%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3

داوود

نیما یه دونه ای نیما دردونه ای

محمد

سلام لطفا اگه کسی ساعته پخشش از ماهواره رو میدونه بگه.

نیما

محمد دمت گرم یعنی آمریکایی ها انقدر ××خول هستن که بیان تو ماهواره نشون بدن ؟؟؟؟!!!!!

رضا

اون كلبه نبود كه ريچارد مي خواست خود كشي كنه كشتي بود

آرش

سلام کسی می تونه جواب سوال منا بده اگه هواپیما سال 2004 تو جزیره سقوط نکرده پس چرا باز هم جک و بقیه تو جزیره هستن اگه سقوط کرده چرا زندگیشونا بدون سقوط نشون می ده

آرش

بهترین روش دانلود سریال دانلود از تورنت: http://iranits.mihanblog.com/post/220 قسمت 1 الی 13 فصل 6

نارسیس

قسمتهای ضعیف لاست یادمان می اندازد که قسمتهای فوق العاده جذاب را هم انسانهایی مثل خودمان می سازند ولی با فکر و دقت بالا. کاش ماهم بتوانیم ..........