نکات جالبی در مورد شخصیتهای اصلی سریال
ساعت ۱٠:٠٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٥/٢٦  

برگرفته شده از مجله سینما خانواده

 

  متیو فاکس ( جک شفرد ) :

§         در آخرین تست بازیگری جیمز کش نقش را به متیو فاکس واگذار کرد.

§         مایکل کیتون برای نقش جک در نظر گرفته شده بود, اما ماجرا برعکس بود و چون قرار بود او در همان قسمت اول کشته شود نقش را رد کرد.

§         خالکوبی روی بازوی جک واقعی بوده و به معنای " عقابها آسمان را می شکافند " در اصل از یکی از شعرهای مائو گرفته شده است.

تری ئوکوئین ( جان لاک ):

§         جان لاک, فیلسوف قرن نوزدهم بود که انسانها را از بدو تولد تا مرگ لوح نا نوشته می دانست. کاملا مشخص است که تولید کنندگان تحت تاثیر او بوده اند.

§         تری ئوکوئین تنها هنر پیشه ای بوده است که در اولین جلسه انتخاب بازیگر تست صدا نداد, چون جی جی آبرامز معتقد بود او بهترین شخص برای این نقش است و واقعا احسنت به این انتخاب.

مایکل امرسون ( بن لینیوس ) :

§         در اصل او تنها برای بازی در 3 قسمت قرارداد بست اما سازندگان به قدری تحت تاثیر او قرارگرفتند که قراردادش را برای بازی در 5 قسمت تمدید کردند.سپس او نقش ثابتی در فصل های 3 و 4 گرفت .

§         او نامزد جایره "امی" برای نقش مکمل در سریال لاست شده است .

§         در حقیقت نقش بن با بازی خوب او بازنویسی شد .

§         یک ضد قهرمان بسیار دوست داشتنی که خودش می گوید: " من همیشه نقشه ای در سرم دارم. "

اوانجلین لیلی ( کیت آستن ) :

§         در داستان اصلی, کیت زن میانسالی است که از همسرش جدا شده و در هنگام سقوط هواپیما به دستشویی رفته است. بعدها با تغییر بازیگر این سناریو برای شخصیت رز اجرا شد .

§         او آخرین بازیگری بود که برای سریال انتخاب شد.او در اصل کانادایی است و به خاطر این و نداشتن ویزای کار و اقامت طولانی مدت مشکل داشت که بلافاصله بعد از حل مشکل مستقیم به هاوایی پرواز کرد.

جاش هالوی ( جیمز ساویر فورد ):

§         در اصل قرار بود شخصیت ساویر مردی اتو کشیده و کت و شلواری . کلاه بردار و البته با سن بیشتر باشد. اما وقتی او هنگام تست بازیگری, صندلی را با لگد هل داد و فریاد کشید,سازندگان را تحت تاثیر قرارداد و آنها تصمیم گرفتند نقش اورا تبدیل به مردی تندخو و بداخلاق کنند.

§         جرج گارسیا, متیو فاکس و دومینیک موناگان همگی برای نقش ساویر تست بازیگری دادند,چون در آن زمان هنوز شخصیتهای دیگر خلق نشده بودند .

جرج گارسیا ( هوگو):

§         وی بخاطر این سریال عروسی خواهرش را از دست داد.

§         جرج گارسیا اولین بازیگری بود که برای سریال انتخاب شد.

§         تکه کلام او (Hey Dude) برای مدت ها بین دوست داران سریال همه گیر شده بود.

یونجین کیم (سان):

§         ابتدا قرار بود نقش کیت را ایفا کند اما سازندگان احساس کردند آنچه در کیت دنبالش هستند در او وجود ندارد, بنابر این نقش همسر کره ای را برای او انتخاب کردند.

§         وی ابتدا نقش سان را نمی پذیرفت اما آبرامز او را متقاعد کرد.

§         گرچه در سریال اسم فامیل جین را روی همسرش سان گذاشتند اما در کره این قضیه مرسوم نبوده و زنان را با نام فامیل همسرانشان صدا نمی کنند.

دومینیک موناگان (چارلی):

§         قرار بود چارلی کمی پیرتر باشد,اما وقتی از موناگان تست گرفتند,نویسندگان و سازندگان عاشقش شدند و نقش چارلی را بازنویسی کردند.

§         اسم اصلی گروه موسیقی چارلی "باغ وحش حیوانات اهلی" بود.اما نام آم باید عوض می شد چون در دنیای واقعی چنین گروهی با چنین اسمی وجود داشت.

§         خالکوبی چارلی به این مضمون است که "زندگی با چشمان بسته راحت تر است". این بیت مربوط به آهنگ "مزرعه های توت فرنگی" تا ابد از بیتل ها می باشد.