شارلوت کیست؟
ساعت ٩:٥٧ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/۳/٢۱  

Charlotte, Ben and Annie’s daughter

 

«شارلوت» می‌تواند دختر «بن» و «آنی» باشد. آنی همان دختر بچه‌ای است که در کودکی دوست بن بود و بن مجسمه چوبی هدیه او را تا مدت‌ها نگه داشته بود.
به جز دوران بچگی چیز زیادی در مورد آنی نمی‌دانیم و این‌که بعد از نابودی دارما چه اتفاقی برایش افتاد.  فقط این‌که او برای بن مهم بود.
نمی‌توان  این تئوری را باور کرد که «روسو»، همان آنی باشد. چون آنی در بچگی لهجه فرانسوی نداشت.
اما این‌که چه‌طور شارلوت می‌تواند فرزند بن و آنی باشد: اولین بار در سریال، شارلوت در یک سایت حفاری در تونس نشان داده شد و همراهش از او پرسید: چند زبان برای خواندن در مورد پرواز 815 لازم است و او پاسخ داد" چند زبان وجود دارد؟ همه می‌دانیم که شارلوت زبان‌های زیادی می‌داند (حتی کره‌ای) و بسیار باهوش است. به نظر می‌رسید شارلوت در مورد دارما و جزیره اطلاعات داشت و پس از پیدا کردن نشانی از آن، اعلام کرد که: "می‌دانستم".
یک تئوری می‌تواند این باشد که آنی در جزیره شارلوت را به‌دنیا می‌آورد و به دلیل مشکل جزیره در مورد زنان باردار، پس از به دنیا آمدن شارلوت می‌میرد. به همین دلیل هم بود که بن به حل مشکل زنان باردار جزیره اهمیت می‌داد و جولیت را به این منظور استخدام کرده بود.
تئوری دیگر این است که چون بن و آنی این مشکل را می‌دانستند، آنی برای به‌دنیا آوردن فرزندشان به خارج از جزیره رفت، اما آنی پس از به‌دنیا آمدن شارلوت، از بین رفت. از طرفی، «آنی» هم مانند شارلوت کک مکی و موقرمز بود.

 

 


کلمات کلیدی: تئوری ،کلمات کلیدی: بن ،کلمات کلیدی: شارلوت